Ödeme

Alışverişinizi size sunduğumuz ödeme seçeneklerinden birisini seçerek gerçekleştirebilirsiniz;

- Kredi kartı ile ödeme

- Teslimat anında kapıda ödeme: Kargo bedeli hariç, alt limit olmaksızın siparişinizi verdiğiniz ürünün bedelini teslimat anında kapıda ödeme yapabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneği ile siparişlerini oluşturan müşterilerimizle, 48 saat içerisinde telefon yoluyla, ulaşılamıyorsa e-posta ile siparişinin geçerli olduğuna dair teyit alınmak üzere iletişime geçilir. 48 saat içerisinde iletişime geçilemeyen müşterilerin siparişleri iptal edilir ve e-posta ile bilgi verilir.

- Havele ile ödeme: Siparişinizi oluşturduğunuz günden itibaren, 3 iş günü içerisinde havale işleminin gerçekleştirmesi gerekir. Bu süre içerisinde havalesi yapılmayan siparişler, sistemimiz tarafından iptal edilir. Havale işlemi yapılırken bankanın tarafınızdan alacağı işlem ücreti de göz önünde bulundurulmalıdır.


Güvenlik

Sitemizde kredi kartı işlemi için haberleşmede her aşama güvenlik altına alınmıştır.


Site-Ziyaretçi Haberleşme Güvenliği

Sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 128 bit SSL standardında gerçekleşmektedir. Söz konusu haberleşme standardı, çok sayıda işlem gören sitelerde dahi güvenle kullanılan bir niteliktir. Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin "http://...” biçiminde değil, "https://...” biçiminde oluşu ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde tarayıcının sağ alt köşesinde kilit işareti de yer almaktadır.


Site-Banka Haberleşme Güvenliği

Kredi kartı bilgilerinin siteden bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik, bankanın sunduğu maksimum güvenlik ile gerçekleşmektedir. Söz konusu güvenliğin çok sayıda bileşenin yanında, CVV2/CVC2 kodu da çalıntı kart veya kart bilgileri ile alışverişe karşı önlem olarak sitemizde kullanılmaktadır.


Site İçi Veri Güvenliği

Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis esen banka haricinde hiçbir kişi, kurum ve kuruluş, bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır.

Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir.